Architectural Wonders

Матеріали: бивень мамонта, бронза

Розміри: 140 х 65см 


    При створенні композиції "Шедеври архітектури" майстер використав бронзу та бивень мамонта для надання їй унікальності та оригінальності. Для початку, він вивчив архітектурні елементи світу і вибрав найцікавіші та найвідоміші споруди для включення їх у свою композицію. Потім він зробив детальні ескізи та креслення, щоб визначити розміри та пропорції кожної частини скульптури.

    Після цього розпочинається основна робота. Майстер використовував спеціальні інструменти та техніки для створення кожної деталі конструкції композиції, таких як Ейфелева вежа, Сінгапурські-Supertree, Тадж-Махал, собор Sagrada Familia і т.д. Усі деталі ретельно опрацьовані. Кожна споруда виконана у своєму неповторному стилі та відповідає історичній реальності. Всі вони виконані в тонкій та проробленій манері, що створює відчуття присутності справжніх будівель.

    Після того, як усі деталі були створені, скульптор розпочав збирання композиції на корі бивня мамонта. Він використовував свої ескізи та креслення, щоб точно визначити розташування кожного елемента, щоб створити ідеально збалансовану та пропорційну композицію. Зрештою, скульптор встановив скульптуру на підставку з архітектурних елементів Сінгапуру, щоб додатково наголосити на її темі.

    Розташування композиції на півтораметровій корі бивня мамонта надає їй незвичності та гармонійності.

    Скульптура "Шедеври архітектури" не тільки є чудовим витвором мистецтва, а й символізує пишність та різноманітність світової архітектури. Вона привертає увагу своєю незвичністю та дає можливість оцінити масштаб та красу різних знакових будов світу.

    В цілому, скульптурна композиція "Шедеври архітектури" - це дивовижний приклад майстерності, що поєднує в собі естетику, пишність та розуміння єдності історії, архітектури та мистецтва.

click me!