Кристал моріону (горельєф)

Матеріали: моріон

Розміри: висота 56см, ширина 37см 


  

  

Майстер Денис Ісаков створює горельєф "Зняття з хреста" у вигляді вирізаного на 50 кілограмовому кристалі моріону витвору мистецтва. Моріон - це чорний кристал кварцу, що має особливий блиск і глибокі відтінки, що надає горельєфу особливу елегантність і таємничість. Він випромінює таємниче та магічне сяйво, привертаючи увагу глядачів.

Горельєф зображає момент християнської історії, коли Ісуса знімають з хреста після розп'яття. Художник уважно вивчає цей сюжет і ретельно планує композицію горельєфа, оскільки один невірний різ по каменю і прекрасний матеріал буде зіпсований. Він вибирає найзначніші моменти сцени, щоб передати глибокий емоційний контекст цієї події.

Сам горельєф створюється шляхом вирізування кристала моріону з використанням різних інструментів, таких як алмазні пилки, бормашини, різаки та інші інструменти. Майстер виявляє велику художню та технічну майстерність, щоб створити тонкі та детальні лінії, створюючи зображення на поверхні кристала.

Техніка горельєфа, яка застосовується для створення цього витвору мистецтва, дозволяє скульптору вирізати деталі в кристалі моріону на різних глибинах, створюючи ефект об'ємності та глибини. Чорний колір моріону та його металевий відлив створюють гру світла та тіні на поверхні горельєфу, надаючи йому особливої ​​динаміки та виразності.

Горельєф зображує сцену Зняття з хреста, однієї з найвідоміших подій у християнській історії. У центрі горельєфа розташована постать Ісуса Христа, знятого з хреста після розп'яття. Фігура Христа зображена значним і вражаючим чином, з виразними рисами обличчя, що відображають його страждання та співчуття.

Навколо Ісуса Христа розташовані інші постаті, включаючи Марію, матір Ісуса, та Йосипа з Аримафеї, який допомагає спустити тіло Ісуса з хреста. Фігури зображені з глибокими емоціями та виразними жестами, передаючи силу та інтенсивність моменту.

Горельєф також включає інші деталі, такі як фон, атрибути, які допомагають передати історичний та емоційний контекст події. Наприклад, це зображення Голгофського пагорба, персонажів, таких як Марфа та Іоанн Богослов.

Особливу увагу у горельєфі "Зняття з хреста" приділено деталям, таким як м'язи тіл, міміка осіб, деталі одягу. Майстер чудово використовував світло та тіні, щоб створити реалістичність та глибину зображення, та захопити погляд глядача.

Після завершення роботи над горельєфом, художник проробив його оздоблення та полірування, щоб надати йому остаточного вигляду та підкреслити природну красу кристала моріону."Зняття з хреста" в кристалі моріону - це витвір мистецтва, в якому художник вміло поєднує технічну майстерність з художнім талантом, створюючи вражаючий і піднесений витвір, який привертає увагу своєю красою та глибиною сенсу.

click me!