Поцілунок Юди

Матеріали: бивень мамонта

Розміри: висота 42см, ширина 30см 

  

     

Художник створює скульптуру "Поцілунок Юди" з бивня мамонта, втілюючи своє бачення цієї відомої біблійної історії. Він використовує своє мистецтво та майстерність, щоб передати виразність та драму цього моменту у своєму творі. Композиція являє собою тривимірний витвір мистецтва

Майстер приділяє особливу увагу текстурі бивня мамонта, використовуючи її у своїй скульптурі, щоб створити природний та реалістичний вигляд.

Потім розпочинається робота над скульптурою. Він звертає увагу на найдрібніші деталі, такі як вираз обличчя, поза і жести, щоб найкращим чином передати емоції скульптури "Поцілунок Юди".

Центральним елементом композиції є постаті Ісуса та Юди. Майстер створює реалістичні скульптури цих двох персонажів, звертаючи особливу увагу на їхні вирази обличь, пози та жести. Юда зображується з виразом обличчя й тіла, що сумнівається, але зраджує, тоді як Ісус - з виразом спокою і неминучості.

Художник також враховує композицію та композиційне рішення у своїй роботі. Він вибирає позу і встановлює Юду та Ісуса таким чином, щоб створити динамічну композицію. Вони зображені в центрі композиції, ближче до глядача динамічний момент нападу на одного з апостолів, збоку від Ісуса його учень намагається захистити і відвести його від служителів Синедріона, що крадуться ззаду, створюючи композиційний ефект глибини і перспективи.

На завершення роботи художник створює підставку для скульптури у вигляді горбистого, кам'яного розсипу. Так само частиною підставки та композиції є руїни римської колони, що символізує початок падіння Римської імперії.

Таким чином, майстер створює скульптуру "Поцілунок Юди" з бивня мамонта, передаючи в ній виразність, драматизм цієї біблійної історії та історичну значущість використовуючи унікальні особливості бивня мамонта, щоб створити вражаючий витвір мистецтва.
click me!